Tatran Sedlčany - SK Hořovice

10. 4. 2008

PODZIMNÍ STŘETNUTÍ

SK HOŘOVICE - TATRAN SEDLČANY 1:1

Zápas dvou rozdílných poločasů. První patřil domácím a velice rychle a snadno se dostali do vedení. Ve 2´ udělal na polovině hřiště chybu stoper Pejša, čehož soupeř využil a rychlý útočník Zítek šel sám na brankáře a chytrým lobem zajistil vedeni 1:0. Další příležitosti domácích naštěstí vychytal brankář Ježek. Střídající hráči oživili hru hostů.

Druhý poločas byl již v režii TATRANU a bylo jen otázkou času, kdy dojde k otočení výsledku. Přes obrovskou převahu došlo pouze k vyrovnání a to z penalty v 71´, kterou R. Valsa proměnil krásnou střelou do horního rohu branky (šibenice). To byla nechytatelná střela i pro ligové brankáře. A protože další branka nepadla ani na jedné straně soupeři se rozešli smírně.

Rozhodčí: Hůla – Prokeš, Filip

Branky: 2. Zítek - 71. R.Valsa

Sestava hostů:  Ježek  – Jelínek, Pejša, Čejda (41´ Dvořák),  Vaňha (27´ Zdeněk) –  Filip (33´ R. Valsa), Růzha ,  Hurecký  J. Mandík (75´ Šťovíček) – Haas, Říha

Sestava domácích:  Zíma - Šoch, Budinský, Mašek, Pulkrábek - Němeček, Lebduška, Hlaváček, Krasanovský - Zítek, Škvára Náhradníci: Kináč,Sojka, Novák, Kelovský