Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj neměl vítěze..

13. 7. 2008

Na Hořovickém městském stadionu se konal již 4. ročník turnaje o pohár starosty Hořovic.

Na turnaji startovali 4 týmy: FK Hořovicko (Divize), SK Hlavice (ČFL), Admira Praha (Divize), Viktoria Plzeň B (ČFL).

Jako rozhodčí byli nominová pánové: Zbyněk Cupl (Klatovy), Ondřej Kožár (Tachov), Ladislav Mareška (Plzeň), Tomáš Mokrusch (Plzeň).

Jako první nastoupili na trávník domácí borci proti SK Hlavice a nevedli si vůbec špatně když po gólech Petra a Štěpničky vyhráli 2:0 (0:0).

Zhruba v 14:45 nastoupili na trávník hráči Admiry Praha a Viktorie Plzeň B, utkání mělo vyrovnaný průběh a dospělo až do penalt, kde byli úspěšnější plzenští hráči, kteří vyhráli 4:2. Ale právě tento zápas byl osudným jak pro hráče Plzně tak pro celý turnaj. Neboť zloději si to v průběhu zápasu namířili přímo do kabiny Viktorky. Mísot finálového duelu museli plzenští na polici.

V zápase o třetí místo proti sobě nastoupili celky Admiry a Hlavice. Hlavice jasně přehrála Admiru 3:0 a zajisrila si tak 3. místo na turnaji.

Pořadí turnaje:

1-2 FK Hořovicko

1-2 FC Viktoria Plzeň B

3. SK Hlavice

4. Admira Praha

 

SENATOR'S CUP

3. Ročník

Turnaj v kopané pro starší a mladší žáky

Nadační fond Letorosty ve spolupráci s FK Hořovicko a časopisem Berounský sportík pořádá třetí ročník mládežnického turnaje Senator's Cup, který se hraje pod záštitou senátora Dr. Jiřího Oberfalzera.

Hraje se v kategoriích starších a mladších žáků (ročníky narození 1994 a 1996)

Termín turnaje: sobota a neděle 2. a 3.8. 2008

Přihlásit se mohou všechny celky od první ligy po okresní přebor

Dosavadní vítězové:

starší žáci - Bohemians 1905, SK Hořovice

mladší žáci - FC Rokycany

Hraje se na travnatých hřištích v Hořovicích, Bzové a okolí

Startovné činí 1000 Kč na tým ( použijí se na pokrytí nájmů a rozhodčích, pokud se podle přihlášených týmů změní turnaj pro každou kategorii na jednodenní, bude startovné sníženo), týmy mají možnost dojednat si ubytování a stravu. Pořadatel si vymiňuje právo dle počtu přihlášených týmů změnit turnaj na jednodenní, v tom případě by se hrálo v neděli 3.8.

Přihlášky zasílejte do 15.7. na adresu Jan Bežó, FK Hořovicko P.O. BOX 39, 268 01 Hořovice, nebo na e-mailovou adresu: fkhorovicko@seznam.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář