Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu s Kolínem!

11. 6. 2008

PODZIMNÍ STŘETNUTÍ

FK KOLÍN B - SK HOŘOVICE 1:3

Mladší "B" dorost doma přivítal lídra tabulky z Hořovic, našemu týmu před tímto zápasem patřila pátá pozice. Utkání, které bylo hráno na umělé travě, se rozhodlo v prvních deseti minutách, kdy se hosté po hrubých chybách Kolína dvakrát radovali. Ve 20. minutě vrátil Kolín do zápasu nádhernou střelou Macháček. Kolínu v tomto zápase moc nepomohl vyhaslý střelec Matěj Novotný. Nedaří se mu a jeho výkon je laxní. Hořovice se ve druhé půli ještě jednou trefili a pohlídali si tak vítězství i první místo. "Soupeř byl fotbalovější, pohotovější a důraznější v zakončení a vyhrál tak zaslouženě," shrnul hlavní rozdíly mezi týmy trenér Josef Antal.

Branky: Macháček - Zítek, Škvára 2

Poločas: 1:2

FK Kolín B: Cihlář - Roth, Bareš, Novotný P., Dobiáš - Hurt (52.Janda), Mokříš (70.Heller), Bernard, Macháček - Novotný M., Vašíček (41.Zych).

SK Hořovice: Zíma - Šoch, Budinský, Mašek, Pulkrábek - Němeček, Lebduška, Hlaváček, Krasanovský - Zítek, Škvára Náhradníci: Novák, Kelovský, Vintr

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FK Kolín je na průběžném 6. místě tabulky se skóre 72:45 a s 47 body.

FK Kolín v minulém kole zdolal na domácím hřišti MFK Dobříš 3:0 (1:0)

SK Hořovice jsou na průběžném 1. místě tabulky se skóre 98:22 a s 67 body.

SK Hořovice v minulém kole zdolali AFK Kolín na jeho půdě 0:2 (0:0).

Zajímavost: Hořovice už jsou jasným vítězem Krajského přeboru. V sobotu nastoupí i hráči žáků, protože mladších dorostenců je málo. Hořovicím stačí vstřelit 2 branky ke sto gólové hranici.

Web FK Kolín: www.fk-kolin.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář